Rok 2012 Rok 2013 Rok 2014 Rok 2015 Rok 2016 Rok 2017 Rok 2018 Rok 2019 Rok 2020 Rok 2021 Rok 2022

Aktuality - rok 2015

Registrace DerwenCupu 2016 zahájena

Čtvrtek, 24. prosinec 2015

Právě bylo spuštěno přihlašování týmů na DerwenCup 2016. V letošním roce proběhly změny v kategoriích (čtěte na úvodní stránce) a také byla oddělena registrace týmů a registrace rozhodčích. Pokud si toto oddělení ale vyložíte tak, že rozdočí zajistí někdo jiný a vy se s tím nemusíte zabývat, tak nám nebude mít kdo pískat a žádný turnaj nebude. :-)

Pusťte se s chutí do registrace a zaujměte první místa mezi přihlášenými týmy. Pro světlušky a vlčata máme připraveno po deseti místech pro RS pak hned 14 míst.

Výsledky RS finále

Neděle, 22. březen 2015

V přílohách výsledky finálových zápasů. Těšíme se na viděnou zase za rok.

Připojené soubory:

Časomíra - fíláne RS

Časomíra - semifinále RS

Finálový výsledky RS

Výsledky RS skupiny B

Přinášíme výsledky RS skupiny A, včetně záznamů z časomír a výsledků soutěže o nejlepšího střelce skupiny. Nejlepšího střelce turnaje letos nebude možné určit, neboť každá ze skupin má jiný celkový herní čas.

Sobota, 21. březen 2015

Je to neuvěřitelné, ale jen několik hodin po první změně jsme nuceni provést druhou radikální změnu. Stáhněte si aktuální harmonogram a doufejte, že se podle něj skutečně bude hrát...

Do příštího roku se, prosím, zamyslete nad významem slovního spojení "závazná přihláška".

Druhá aktualizace RS harmonogramu

Výsledky kategorie skautů a skautek

Přinášíme výsledky kategorie skautů a skautek. Základní skupiny i finále. Výsledkové listiny i zápisy z časomír.

Finálové výsledky skautů

Finálové zápisy časomíry skautů

Výsledky skautkých skupin

Zápisy z časomír - základní skupiny

Aktualizace RS harmonogramu

Vzhledem k odhlášení dvou týmů z RS kategorie jsme byli nuceni zásadnějším způsobem upravit harmonogram nedělní části turnaje. Přikládáme jeho aktuální podobu. Prosíme, zařiďte se podle něj, sledujte novinky zde na webu.

Aktualizovaný harmonogram RS části

Výsledky kategorie vlčat a světlušek

Turnaj světlušek a vlčat právě skončil. Přinášíme výsledkovou listinu a pro kontrolu správnosti i zápisy z časomír.

Výsledková listina - vlčata

Zápisy z časomír

Soupisky hráčů

Čtvrtek, 19. březen 2015

Každý tým je povinen při registraci odevzdat soupisku hráčů, rozhodčích a členů doprovodu. Vytištěné formuláře pro soupisku budou dostupné u registrace týmů. Ze začátku budou dostupné též prospisky, než si je někdo omylem odnese.

Nechcete-li soupisku vypisovat ručně na místě, můžete si ji v klídku vyplnit doma buď rukou anebo na počítači.

Soupiska hráčů

Orientační plánek a zpřesňující pokyny

Těsně před turnajem vám nabízíme ke stažení orientační plánek prostor školy s dalšími podrobnostmi o průběhu turnaje. Zároveň připomínáme, že DerwenCup se loetos koná na škole, na které se nikdy dříve nekonal - neznáte k ní cestu a musíte si ji najít!

Zároveň si vís dovolujeme seznámit s další komplikací letošního ročníku - na škole jsou k dispozici pouze dvě nevelké šatny. Oproti loňským šesti šatnám je to skutečně málo. Jak to tedy bude? Šatny jsme rozdělili na dívčí a pánské a toto rozdělení bude be výjimek dodrženo po celou sobotu. V neděli se pak s přítomnými RS domluvíme, zda rozdělení zachováme, spíše nikoliv. Šatny jsou tedy určeny pouze pro převlečení, nejsou shromaždištěm týmů, ani by se tam všechny týmy nevešly. V šatně se pouze převlečete a odložíte své věci tak, aby nikomu nepřekážely. Tedy například do uzavřené tašky někam mimo lavičky. Pokud byste se báli o nějaké své cennosti, tak je buď nechte doma anebo si je odložte do bezpečí k pořadatelům.

Pro shromáždění týmů, zhodnocení zápasů a tak vůbec všeobecné rozpravě bdue během soboty volná větší část velké tělocvičny (Hřiště bude vyznačeno jen v její zadní třetině, aby se hrálo na dvou stejných hřištích) a během neděle pak celá malá tělocvična.

Roveři pozor: V RS skupině B nemáme potvrzenu účast jednoho z týmů. Pokud by se tento tým turnaje nakonec nezúčastnil, tak bychom pro RS skupinu B upravili harmonogram a prodloužili zápasy tak, aby celková herní doba byla stejná jako u skupiny A. Jinak bychom nemohli vyhlásit nejlepšího střelce. Takže ve skupině RS B se možná změní časy začátků a konců zápasů, stejně tak se pak změní i rozhodčí. Prosím, počítejte s tím, že k této změně může dojít.

Plánek prostor a doplňující informace

Harmonogram a herní systém roku 2015

Pátek, 13. březen 2015

V roce 2015 se DerwenCup uskuteční v tělocvičnách, které nejsou pro náš turnaj dispozičně příliš vhodné. Jedná se o dvě tělocvičny o rozměrech přibližně 11×16m a 26×16m.

Turnaj světlušek a vlčat se bude hrát v obou tělocvičnách (větší zmenšena na velikost malé) herním systémem všichni proti všem. Zápasy se hrají na dva poločasy s délkou 7,5 min. O poločasu mají týmy 3 minuty na vystřídání stran, mezi zápasy je pauza v délce 7 minut na vystřídání týmů.

Turnaj skautek a skautů se bude hrát v obou tělocvičnách (větší pravděpodobně zmenšena na velikost malé) ve dvou herních skupinách s následnými semifinálovými a finálovými zápasy. Zápasy se hrají na dva poločasy s délkou 7,5 min. O poločasu mají týmy 3 minuty na vystřídání stran, mezi zápasy je pauza v délce 7 minut na vystřídání týmů.

Turnaj rangers a roverů se bude hrát na celé ploše jedné velké tělocvičny, malá tělocvična nebude použita. Týmy jsou rozlosovány do dvou po sobě hrajících skupin, přičemž skupina A odehraje své zápasy dopoledne, skupina B odpoledne a po skončení zápasů skupiny B budou následovat semifinálové a finálové zápasy. Zápasy se hrají na dva poločasy s délkou 7,5 min. O poločasu mají týmy 60 sekund na vystřídání stran, mezi zápasy je pauza v délce 4 minuty na vystřídání týmů.