Rok 2012 Rok 2013 Rok 2014 Rok 2015 Rok 2016 Rok 2017 Rok 2018 Rok 2019 Rok 2020 Rok 2021 Rok 2022

Aktuality - rok 2018

Derwen Cup 2019

Pondělí, 24. prosinec 2018

Derwen Cup 2019 byl oficiálně vyhlášen. Přihlašování bude tradičně spuštěno na Štědrý den v 17:00.

DerwenCup 2018 je za námi

Neděle, 04. březen 2018

Roverská část DerwenCupu skončila a tím byl ročník 2018 uzavřen. Jak roveři dopadli?

7. Srnky

Nejlepším střelcem roverské části se stal Milka z týmu Mayové.

Opět přikládáme zápisy z časomír, výsledkovou tabulku i podrobné výsledky jednotilých střelců.

8. Derwen
Nejlepším střelcem turnaje skautů se stal Simba z týmu Havraňáci mladší.

Abyste se mohli výsledky řádně pokochat, přikládáme také zápisy z časomír, výsledkovou tabulku a graf soutěže o nejlepšího střelce včetně zdrojových dat.

Nejlepší střelec skautské části

Skautské zápisy z časomír

Výsledková tabulka skautů

Turnaj vlčat je za námi

Dnes v 12:20 proběhlo vyhlášení turnaje vlčat a světlušek. Jak to celé dopadlo?

7. světlušky Derwen

Abyste si o turnaji udělali ještě lepší obrázek, přikládáme kompletní listinu s výsledky zápasů i skeny zápisů jednotlivých zápasů z časomír.

Výsledky turnaje vlčat a světlušek

Zápisy z časomír - turnaj vlčat a světlušek

Harmonogram 2018 a další informace

Pondělí, 26. únor 2018

Zdravíme všechny letošní hráče.

Právě byl zveřejněn harmonogram letošního ročníku DerwenCupu. Nyní již víte, kdy a proti komu hrajete i kdy pískáte zápasy jiných týmů.

Vzhledem k počtu přihlášených týmů jsme u světlušek a roverů prodloužili přestávky. Při sedmi týmech se prostě nelze u všech týmů vyhnout trojici po sobě hraných zápasů... Roveři dostali navíc i dvě minuty ke každému poločasu, aby si hru více užili.

Dále přikládáme formulář pro soupisku týmů. Vyplňte ji buď na počítači a pak vytiskněte nebo si ji vytiskněte a vyplňte v ruce. Nemáte-li možnost tisku, vyplníte ji až na turnaji, případně můžete vyplnit na počítači a poslat mailem - vytiskneme a na místě již jen podepíšete.

Třetím zaslaným dokumentem je orientační schéma prostor, abyste se na turnaji vyznali.

Kdy přijít a co dělat poté? Na turnaj dorazte dostatečně včas, aby se zejména váš rozhodčí dokázal zúčastnit schůzky rozhodčích, která proběhne v určený čas před začátkem každé části turnaje. První věc, kterou na místě odevzdáte, je odevzdání soupisky. Podle toho totiž poznáme, že již jste na místě. Až poté si půjdete najít volné místo v šatně a chystat se na zápasy. Také musíte zaplatit startovné, ale to není nutné hned na začátku. S penězi klidně přijďte někdy v průběhu turnaje.