Rok 2012 Rok 2013 Rok 2014 Rok 2015 Rok 2016 Rok 2017 Rok 2018 Rok 2019 Rok 2020 Rok 2021 Rok 2022

Aktuality - rok 2019

Aktualizace harmonogramu skautů

Sobota, 09. březen 2019

Vzhledem k odhlášení jednoho ze skautských týmů jsme změnili harmonogram. Níže vám ke stažení dáváme aktualizovanou verzi. 

P.S.: Pokud toto čtete až na turnaji, tak harmonogramy vyvěené na místě jsou aktuální.

Připojené soubory:


Aktualizovaný harmonogram

Turnaj vlčat a světlušek za námi

Sobota, 09. březen 2019

Ve 12:20 proběhlo vyhlášení první ze tří částí našeho turnaje. Gratulejeme Jenenův k obhájení prvenství. Pokud se jim to podaří i příští rok, mohou si putovní pohár ponechat u sebe. Abyste měli o turnaji lepší přehled, přikládáme podrobné výsledky a také skeny zápisů z časomír.

Připojené soubory:


Výsledková listina vlčat

Zápisy z časomír

Harmonogram a plánek prostor 2019

Pondělí, 04. březen 2019
Ve čtvrtek o půlnoci skončilo přihlašování a dnes zde máme harmonogram letošního turnaje. Dalo nám to docela zabrat, protože jsme se snažili nějak kompenzovat lichý počet týmů u skautů a neubírat kvůli tomu čas vlčatům a zároveň jsme zjišťovali, jak se u roverů vyhnout nudnému stereotypu turnaje všichni proti všem. Výsledek tohoto snažení posílám v příloze. 
 
Délka zápasů i přestávek ve všech kategoriích odpovídá tomu, co jsme již předem avizovali zde na webu.
 
Vlčata hrají systémem všichni proti všem. 
 
Skauti hrají na dvě skupiny přičemž dva nejlepší postupují do finálové skupiny. V průběhu základních skupin probíhá zároveň soutěž o nejlepšího střelce turnaje.
 
U roverů jsme byli nejvíce kreativní. Hrají na dvě skupiny a pořadí v nich určí místo v jedné z dalších dvou skupin a teprve z nich po semifinále a finále vzejde vítěz turnaje. 
 
Místo konání: Turnaj se bude konat, stejně jako v předchozích letech, v tělocvičnách ZŠ Angel. Přílohou posílám plánek prostor turnaje.
 
Oba dva dny otevíráme v 8:00 a v 8:15 je schůze kapitánů a rozhodčích, které se chcete zúčastnit. Určitě přijďte včas a určitě nechoďte dříve. Víme, že chcete jen dovnitř, jen se na něco zeptat, jen si sednout do šatny a jen se trochu rozehrát, ale ve skutečnosti budete jen překážet. Potřebujeme celý prostor řádně nachystat a uprostřed davů se to dělat nedá. Se skautskými týmy si najděte šatnu až po dohrání posledního zápasu vlčat, oni se také potřebují někde převléknout.
 
Budu moc rád, pokud předem potvrdíte svoji účast.
 
Na turnaji po vás budu chtít ještě vyplnit soupisku hráčů. Formulář dostanete až na místě. Budete potřebovat vědět jak se vaši hráči jmenují a kdy se narodili.

Připojené soubory:


Harmonogram

Orientační plánek
Za správnost odpovídá: Vojtěch Vaněk - Skokan
Poslední aktualizace: Sobota, 09. březen 2019

Web poháněn systémem
Skaut:RS, 9.0 Errare humanum est.