Covid omezení

Z aktuálně platných mimořádných opatření vyplývá řada požadavků a omezení pro náš turnaj. Prosím, čtěte pozorně a vše pečlivě dodržujte. Koukněte se také zcela dolů na datum poslední aktualizace, pokud od té doby vláda vyplodila něco nového, může se stát, že i my budeme něco měnit!

Turnaj bude hrán bez přítomnosti diváků!

Prostor pro diváky by totiž musel být v předepsané vzdálenosti od hřiště. Pokud bychom to udělali, tak už by nám v tělocvičnách nezbylo téměř žádné místo na samotné hřiště. Navíc by byli i potíže s oddělením hráčů a divoáků v osatních prostorech. Takže bez diváků. To znamená, že jednotlivým zápasům mohou být v tělocvičně přítomni pouze členové právě hrajících týmů, rozhodčí a zástupci pořadatele. Nikdo další, tedy ani se nesmějí podívat hráči z jiných týmů! Zvažujeme, zda se pokusíme o živý video přenos zápasů, ale zatím se domníváme, že nedisponujeme vhodnou technikou ani know-how...

Vstup pouze pro bezinfekční

Před vstupem do prostor školy se nám každý účastník jednotlivě bude muset prokázat svoji bezinfekčností (ATG 3 dny, PCR 7 dní, nákaza 180 dní od odhalení, očkování 14 dní po druhé dávce). Pro co nejrychlejší průběh vás žádáme, abyste si sehnali příslušný certifikát na ocko.uzis.cz, případně měli certifikát v mobilní aplikaci - my si pak jen načteme QR kód, to bude nejrychlejší. Kdo si nezajistí test předem, může si předem někde koupit samotest a přímo před námi jej na místě podstoupit, je to možné ale zdržuje to. Že při vstupu nesmíte vykazovat jasné příznakě infekčního onemocnění je samozřejmé. Koho zkontrolujeme, ten dostane pásku na ruku a tu bude nosit po celou dobu turnaje, abychom věděli, že nám nikdo neproklouzl.

Seznam účastníků a kontaktů

Musíme přesně vědět, kdo a kdy na turnaji byl a musíme na něj mít kontakt, ideálěn telefon. Toto budeme zjišťovat ze soupisek týmů. Jelikož je turnaj bez diváků, tak na soupiskách budou uvedeni všichni přítomní. Soupisky odevzdáváte letos okamžitě při vstupu, žádné "já to dopíšu v šatně a pak přinesu", to letos prostě nejde. Jen pozor na ty telefony, ty jsou pro hygienu pro případné trasování a je třeba aby se jednalo o číslo dané osoby nebo rodičů, tak si je nezapomeňte včas zjistit, ať pak nezmatkujete na začátku turnaje. Ideálně si soupisku stáhněte, v klidu doma vyplňte a nám už jen doneste hotovou.

Respirátory a roušky těměř vždy

Všichni si na turnaj vezměte respirátor (všichni nad 15 let) nebo roušku (všichni mladší 15 let). Po celou dobu své přítomnosti musíte mít respirátor nasazen přes úsata a nos. To se netýká samotného zápasu, ale před ním i po něm musíte. Pochopitelně si to můžete sundat na jídlo a pití, ale jsme na sportovním turnaji, nikoliv na rautu, takže nepředpokládáme, že by někdo jedl a pil celou dobu...

Žádný bufet

Provozovat bufet v souladu s aktuálními nařízeními nejspíše nezvládneme a zároveň, vlivem atypického termínu turnaje, máme lehký podstav počtu pořadatelů, takže bychom na to ani neměli lidi. Tedy: letos bez bufetu. Jídlo a pití si zajistěte samostatně. kdžy to dobře vyjde, tak se nám podaří zajistit alespoň pár stolků a židí, na které si budete moci ke svačině sednout.


Připojené soubory:


Formulář soupisky hráčů
Za správnost odpovídá: Jan Podzimek - Šikula
Poslední aktualizace: Čtvrtek, 09. září 2021

Web poháněn systémem
Skaut:RS, 9.0 Errare humanum est.